Juniorzy w roli reprezentacyjnej

Juniorzy Starsi KS Piast w Bieruniu - prezentacja !!!

• W ramach organizowanego I Bieruńskiego Biegu Utopca dla WOŚP, na Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Bieruniu, mieliśmy przyjemność zaprezentować niewielki fragment naszej pracy, jaką wykonujemy z fantastyczną młodzieżą - naszymi zawodnikami.Reprezentanci drużyny Juniorów Starszych w składzie:

- Maciej Listowski, - Jakub Listowski, - Sławomir Stawiarz, - Kamil Wronikowski, - Dariusz Włoch, - Maciej Mrowiec, - Michał Podsiedlik
wraz z trenerem Sławomirem Magierą, mieli możliwość pokazania przykładowego treningu. Nasza młodzież, na tego typu treningach rozwija się i dzięki temu godnie reprezentuje nasz klub i nasze miasto, w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Tychy oraz na turniejach przygotowywanych przez zaprzyjaźnione kluby.

Ze względu na aspekt organizacyjny tej imprezy, w prezentacji treningu brała udział ograniczona ilość zawodników i nie uczestniczyli w niej:

• - Maciej Wielgus, - Bartłomiej Siwiński, - Michał Zagdański, - Krystian Świergot, - Karol Radwański, - Jakub Rzepa, - Krzysztof Klęczar, -Szymon Nagi, - Bartłomiej Janik, - Maksymilian Momot, - Hubert Urbańczyk, - Paweł Gawlik, - Jacek Gawlik.
Powiązana galeria: